Firma Profili

 

İstanbul Eyüp'te 1980 yılında 40 m2'lik küçük bir atölyede çalışma hayatına başlayan ÖZKAN PROFİL 1985 Türkiye'nin ilk Pimapen Üretici bayisi olma özelliğini korumaktadır. PVC Pencere Sistemleri sektöründe de kurumsal prensibi olan, kalite geleneğini sürdüren ÖZKAN PROFİL, bu sektörde hak ettiği yere kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile gelmiştir. 1998 yılı itibariyle Çelik kapı ve Duş kabin sistemleri üretimine de başlayan ÖZKAN PROFİL, yılların kazandırdığı deneyimini bu iki yeni alana da yansıtmayı başarmıştır. 2005 yılında Siding (Cephe Giydirme Sistemleri) ve Cam Balkon kapatma alanındaki atılımı ile teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden bir firma konumundadır.

,

Kaliteli, estetik ve geniş yelpazeli ürün çeşitleri ile müşteri portföyünü çok geniş bir tabana yayan ÖZKAN PROFİL, kalite ile uygun fiyatı bir arada sunmaktadır.

40 Kişilik uzman kadrosu, 1.000 m2'lik geniş ve son teknoloji sistemleri kullanan üretim tesisi ile markalaşmış bir kimliğe sahip olan ÖZKAN PROFİL; güven, kalite ve özenli çalışmanın kusursuz bir bileşimi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.


Copyright Akcancam.com.tr © 2000 - 2011. Bu Sitede Kullanılan Bilgi ve Materyalar Firmamız Tarafından Patentlidir. TASARIM: www.seowebtasarim.net
Back to page top